Oglasi Najnovije nekretnine iz privatnih oglasa http://www.nis-nekretnine.com Sun, 20 Sep 2020 19:39:17 +0200 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića - 72m2, €65000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13866 Wed, 16 Sep 2020 20:15:21 +0200 <![CDATA[Stan, Palilula (Bubanj) - 30m2, €80]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13865 Mon, 14 Sep 2020 14:15:55 +0200 <![CDATA[Garaza, Ostalo (Čalije) - 11m2, €30]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13864 Mon, 14 Sep 2020 11:13:24 +0200 <![CDATA[Stan, Centar - 60m2, €250]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13863 Sun, 13 Sep 2020 21:33:33 +0200 <![CDATA[Plac, Niška banja - 4.6 ara, €7000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13862 Wed, 09 Sep 2020 19:57:00 +0200 <![CDATA[Stan, Staro groblje - 33m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13859 Sun, 06 Sep 2020 19:36:04 +0200 <![CDATA[Stan, Palilula (Apelovac) - 31m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13858 Wed, 02 Sep 2020 11:40:12 +0200 <![CDATA[Stan, Gradska bolnica - 50m2, €200]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13857 Fri, 28 Aug 2020 08:20:20 +0200 <![CDATA[Kuca, Duvanište - 20m2, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13854 Tue, 25 Aug 2020 11:22:44 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Opština) - 45m2, €200]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13852 Tue, 18 Aug 2020 20:43:24 +0200 <![CDATA[Kuca, Crveni krst - 40m2, €70]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13851 Tue, 18 Aug 2020 10:37:14 +0200 <![CDATA[Stan, Duvanište - 56m2, €150]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13850 Mon, 17 Aug 2020 14:52:55 +0200 <![CDATA[Stan, Palilula (Apelovac) - 31m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13848 Fri, 14 Aug 2020 10:32:54 +0200 <![CDATA[Poslovni-prostor, Staro groblje - 220m2, €300]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13846 Mon, 10 Aug 2020 17:10:25 +0200 <![CDATA[Magacinski-prostor, Ostalo (D. Međurovo) - 210m2, €300]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13845 Tue, 04 Aug 2020 21:16:16 +0200 <![CDATA[Stan, Ledena stena (Ledena stena) - 40m2, €80]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13843 Fri, 31 Jul 2020 09:27:58 +0200 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića - 40m2, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13842 Tue, 28 Jul 2020 16:12:10 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Podzemni prolaz) - 37m2, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13840 Mon, 27 Jul 2020 14:27:14 +0200 <![CDATA[Stan, Gradska bolnica - 39m2, €200]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13839 Mon, 27 Jul 2020 09:00:36 +0200 <![CDATA[Stan, Staro groblje (Fak. zaštite na radu) - 30m2, €100]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13838 Fri, 24 Jul 2020 18:18:14 +0200 <![CDATA[Kuca, Niška banja - 206m2, €52000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13837 Thu, 23 Jul 2020 11:10:12 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Filozofski fakultet) - 64m2, €300]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13834 Thu, 16 Jul 2020 16:35:55 +0200 <![CDATA[Poslovni-prostor, Pantelej (Somborska) - 50m2, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13833 Wed, 15 Jul 2020 20:50:22 +0200 <![CDATA[Stan, Centar - 40m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13830 Sun, 12 Jul 2020 19:45:09 +0200 <![CDATA[Kuca, Gradska bolnica - 50m2, €140]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13829 Sun, 12 Jul 2020 15:38:01 +0200 <![CDATA[Stan, Duvanište - 45m2, €43900]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13828 Sun, 12 Jul 2020 11:37:34 +0200 <![CDATA[Plac, Ćele kula (Trošarina) - 5.3 ara, €45000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13827 Thu, 09 Jul 2020 20:45:23 +0200 <![CDATA[Kuca, Ledena stena (Ledena stena) - 81m2, €130]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13826 Thu, 09 Jul 2020 19:37:26 +0200 <![CDATA[Stan, Gradska bolnica (Rentgenova) - 26m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13825 Tue, 07 Jul 2020 14:34:48 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 38m2, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13823 Sat, 04 Jul 2020 16:59:56 +0200 <![CDATA[Stan, Božidar Adžija (Rentgenova) - 119m2, €98000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13822 Sat, 04 Jul 2020 13:10:52 +0200 <![CDATA[Kuca, Crveni krst (Opština) - 40m2, €70]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13821 Wed, 01 Jul 2020 13:39:11 +0200 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića - 52m2, €150]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13820 Mon, 29 Jun 2020 18:52:01 +0200 <![CDATA[Stan, Duvanište (Pravni fakultet) - 50m2, €50]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13819 Mon, 29 Jun 2020 08:33:14 +0200 <![CDATA[Kuca, Pantelej (Ledena stena) - 120m2, €70]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13817 Sat, 27 Jun 2020 21:30:33 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Podzemni prolaz) - 37m2, €160]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13816 Tue, 23 Jun 2020 21:02:24 +0200 <![CDATA[Stan, Staro groblje (Fak. zaštite na radu) - 37m2, €30]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13815 Tue, 23 Jun 2020 20:03:29 +0200 <![CDATA[Stan, Božidar Adžija (Rentgenova) - 45m2, €180]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13814 Wed, 17 Jun 2020 10:53:56 +0200 <![CDATA[Stan, Centar - 50m2, €350]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13812 Sat, 13 Jun 2020 16:12:47 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 29m2, €100]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13811 Fri, 12 Jun 2020 21:07:21 +0200 <![CDATA[Stan, Duvanište - 54m2, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13810 Tue, 09 Jun 2020 09:46:47 +0200 <![CDATA[Stan, Crveni pevac (Medoševac) - 36m2, €140]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13809 Sun, 07 Jun 2020 10:54:45 +0200 <![CDATA[Stan, Crveni pevac - 35m2, €130]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13808 Sat, 06 Jun 2020 19:03:16 +0200 <![CDATA[Stan, Duvanište - 50m2, €160]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13807 Wed, 03 Jun 2020 16:32:31 +0200 <![CDATA[Stan, Staro groblje (Fak. zaštite na radu) - 30m2, €100]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13806 Mon, 01 Jun 2020 12:47:02 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Opština) - 60m2, €300]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13805 Sat, 30 May 2020 23:36:41 +0200 <![CDATA[Poslovni-prostor, Bulevar Nemanjića - 47m2, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13804 Sat, 30 May 2020 17:37:59 +0200 <![CDATA[Stan, Palilula (Fak. zaštite na radu) - 24m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13803 Fri, 29 May 2020 19:10:44 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Donina česma) - 80m2, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13800 Mon, 25 May 2020 15:18:07 +0200 <![CDATA[Kuca, Pantelej - 65m2, €130]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13799 Mon, 25 May 2020 11:31:17 +0200 <![CDATA[Stan, Pantelej (Durlan 2) - 29m2, €23500]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13798 Sun, 24 May 2020 18:05:10 +0200 <![CDATA[Stan, Pantelej (Durlan 2) - 30m2, €100]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13797 Sun, 24 May 2020 18:02:57 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 27m2, €99]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13794 Wed, 20 May 2020 10:24:37 +0200 <![CDATA[Stan, Ćele kula - 38m2, €100]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13792 Fri, 15 May 2020 10:09:46 +0200 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića (Bul. Nikole Tesle) - 41m2, €160]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13791 Thu, 14 May 2020 20:21:26 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 50m2, €160]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13790 Thu, 14 May 2020 10:14:16 +0200 <![CDATA[Stan, Dom zdravlja (Filozofski fakultet) - 38m2, €180]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13787 Fri, 08 May 2020 22:22:36 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (TC Kalča) - 30m2, €180]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13786 Fri, 08 May 2020 22:18:52 +0200 <![CDATA[Stan, Palilula (Rasadnik) - 27m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13784 Wed, 06 May 2020 14:34:35 +0200 <![CDATA[Stan, Crveni pevac - 33m2, €150]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13783 Wed, 06 May 2020 14:11:21 +0200 <![CDATA[Stan, Dom zdravlja (Trošarina) - 38m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13782 Tue, 05 May 2020 16:41:00 +0200 <![CDATA[Stan, Centar - 27m2, €99]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13780 Thu, 30 Apr 2020 11:55:53 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (TC Kalča) - 60m2, €200]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13779 Mon, 27 Apr 2020 19:18:24 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 43m2, €230]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13775 Thu, 16 Apr 2020 17:08:07 +0200 <![CDATA[Stan, Staro groblje - 58m2, €220]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13774 Tue, 14 Apr 2020 15:14:23 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Obilićev venac) - 40m2, €140]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13770 Sun, 05 Apr 2020 17:59:50 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Opština) - 27m2, €150]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13767 Thu, 26 Mar 2020 12:32:23 +0100 <![CDATA[Stan, Crveni pevac (Opština) - 45m2, €250]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13766 Wed, 25 Mar 2020 16:53:10 +0100 <![CDATA[Stan, Crveni pevac - 42m2, €170]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13764 Wed, 18 Mar 2020 18:29:26 +0100 <![CDATA[Stan, Dom zdravlja (Filozofski fakultet) - 43.5m2, €130]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13763 Tue, 17 Mar 2020 14:56:58 +0100 <![CDATA[Poslovni-prostor, Centar - 50m2, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13760 Mon, 09 Mar 2020 13:17:40 +0100 <![CDATA[Stan, Pantelej (Somborska) - 54m2, €920]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13759 Sat, 07 Mar 2020 06:22:25 +0100 <![CDATA[Stan, Pantelej (Čalije) - 50m2, €33000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13758 Mon, 02 Mar 2020 16:07:58 +0100 <![CDATA[Stan, Duvanište - 80m2, €170]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13756 Sat, 29 Feb 2020 18:05:35 +0100 <![CDATA[Stan, Dom zdravlja - 32m2, €100]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13754 Wed, 26 Feb 2020 22:07:46 +0100 <![CDATA[Stan, Centar (TC Kalča) - 57m2, €46000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13751 Thu, 20 Feb 2020 15:17:44 +0100 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića - 34m2, €150]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13750 Wed, 19 Feb 2020 15:55:55 +0100 <![CDATA[Stan, Palilula (Apelovac) - 33m2, €29999]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13746 Sun, 16 Feb 2020 21:12:22 +0100 <![CDATA[Poslovni-prostor, Bulevar Nemanjića - 32m2, €100]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13742 Thu, 06 Feb 2020 20:24:02 +0100 <![CDATA[Stan, Duvanište - 27m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13738 Fri, 31 Jan 2020 21:52:29 +0100 <![CDATA[Stan, Ostalo (Delijski Vis) - 83m2, €55000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13736 Thu, 23 Jan 2020 19:27:20 +0100 <![CDATA[Plac, Crveni krst (Branko Bjegović) - 4.5 ara, €20000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13735 Thu, 23 Jan 2020 13:06:06 +0100 <![CDATA[Plac, Crveni krst (Branko Bjegović) - 4.5 ara, €20000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13734 Wed, 22 Jan 2020 20:37:30 +0100 <![CDATA[Stan, Centar (Opština) - 58m2, €300]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13733 Wed, 22 Jan 2020 19:40:14 +0100 <![CDATA[Stan, Palilula (Fak. zaštite na radu) - 60m2, €160]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13732 Tue, 21 Jan 2020 19:07:05 +0100 <![CDATA[Poslovni-prostor, Centar (TC Dušanov bazar) - 65m2, €700]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13731 Tue, 21 Jan 2020 11:23:13 +0100 <![CDATA[Stan, Centar - 75m2, €400]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13730 Sun, 19 Jan 2020 19:44:11 +0100 <![CDATA[Stan, Dom zdravlja - 43m2, €130]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13729 Sun, 19 Jan 2020 14:17:07 +0100 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića (Sremska) - 25m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13727 Thu, 16 Jan 2020 21:30:57 +0100 <![CDATA[Stan, Ćele kula (Sremska) - 65m2, €250]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13726 Thu, 16 Jan 2020 17:11:06 +0100 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 30m2, €30000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13725 Wed, 15 Jan 2020 19:04:40 +0100 <![CDATA[Stan, Pantelej - 26m2, €940]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13718 Sat, 11 Jan 2020 18:51:30 +0100 <![CDATA[Kuca, Centar (Obilićev venac) - 80m2, €200]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13716 Sat, 04 Jan 2020 22:48:35 +0100 <![CDATA[Stan, Marger (Obilićev venac) - 84m2, €180]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13715 Fri, 03 Jan 2020 15:09:48 +0100 <![CDATA[Kuca, Bulevar Nemanjića (Trošarina) - 20m2, €60]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13713 Fri, 27 Dec 2019 23:34:42 +0100 <![CDATA[Kuca, Ledena stena (Ledena stena) - 120m2, €100]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13712 Sun, 22 Dec 2019 21:44:09 +0100 <![CDATA[Stan, Durlan - 46m2, €32000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13711 Sun, 22 Dec 2019 12:14:20 +0100 <![CDATA[Stan, Ćele kula (Trošarina) - 47m2, €100]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13710 Sat, 21 Dec 2019 22:40:14 +0100 <![CDATA[Stan, Ćele kula (Fak. zaštite na radu) - 20m2, €90]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13709 Sat, 21 Dec 2019 15:27:02 +0100 <![CDATA[Poslovni-prostor, Bulevar Nemanjića - 135m2, €400]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13706 Wed, 18 Dec 2019 20:15:45 +0100 <![CDATA[Stan, Božidar Adžija (Rentgenova) - 10m2, €70]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13701 Wed, 11 Dec 2019 17:51:41 +0100 <![CDATA[Stan, Čair - 94m2, €400]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13700 Thu, 05 Dec 2019 14:28:12 +0100 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića (Sremska) - 50m2, €48500]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13699 Thu, 05 Dec 2019 00:37:16 +0100 <![CDATA[Kuca, Durlan (Opština) - 40m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13698 Wed, 04 Dec 2019 18:56:31 +0100 <![CDATA[Stan, Ledena stena (Ledena stena) - 90m2, €150]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13695 Mon, 02 Dec 2019 19:18:40 +0100 <![CDATA[Poslovni-prostor, Dom zdravlja - 30m2, €250]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13693 Mon, 02 Dec 2019 01:17:03 +0100 <![CDATA[Stan, Centar (Opština) - 72m2, €250]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13692 Sat, 30 Nov 2019 22:00:39 +0100 <![CDATA[Poslovni-prostor, Ćele kula (Trošarina) - 84m2, €350]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13690 Fri, 29 Nov 2019 18:54:49 +0100 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića - 40m2, €180]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13689 Thu, 28 Nov 2019 20:08:04 +0100 <![CDATA[Stan, Centar (TC Kalča) - 38m2, €140]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13688 Tue, 26 Nov 2019 11:07:12 +0100 <![CDATA[Poslovni-prostor, Centar (TC Dušanov bazar) - 16m2, €20]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13685 Sat, 16 Nov 2019 09:36:08 +0100 <![CDATA[Poslovni-prostor, Čair (Donina česma) - 30m2, €150]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13683 Mon, 11 Nov 2019 17:00:43 +0100 <![CDATA[Plac, Ostalo (Naselje Nikola Tesla) - 25 ara, €8000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13681 Sat, 09 Nov 2019 17:48:47 +0100 <![CDATA[Stan, Palilula (Ledena stena) - 90m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13680 Sat, 09 Nov 2019 16:27:25 +0100 <![CDATA[Plac, Ostalo (Pasi Poljana) - 4 ara, €13500]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13677 Tue, 05 Nov 2019 15:55:51 +0100 <![CDATA[Poslovni-prostor, Centar (Opština) - 90m2, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13675 Mon, 04 Nov 2019 17:14:56 +0100 <![CDATA[Stan, Crveni pevac - 58m2, €180]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13674 Sun, 03 Nov 2019 13:47:10 +0100 <![CDATA[Kuca, Palilula (Apelovac) - 70m2, €110]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13673 Fri, 01 Nov 2019 18:15:05 +0100 <![CDATA[Kuca, Crveni krst (Branko Bjegović) - 15m2, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13672 Thu, 31 Oct 2019 16:17:24 +0100 <![CDATA[Stan, Ledena stena (Ledena stena) - 53m2, €43000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13670 Fri, 25 Oct 2019 15:44:13 +0200 <![CDATA[Magacinski-prostor, Centar - 200m2, €700]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13669 Wed, 23 Oct 2019 08:58:09 +0200 <![CDATA[Stan, Duvanište (Gabrovačka reka) - 35m2, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13667 Tue, 15 Oct 2019 09:56:06 +0200 <![CDATA[Stan, Centar - 32m2, €34000]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13666 Sat, 12 Oct 2019 20:22:46 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (TC Dušanov bazar) - 27m2, €150]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13661 Sat, 05 Oct 2019 13:28:40 +0200 <![CDATA[Stan, Pantelej - 46m2, €930]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13660 Thu, 03 Oct 2019 13:14:23 +0200 <![CDATA[Stan, Palilula (Mokranjčeva) - 45m2, €130]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13658 Wed, 02 Oct 2019 10:28:19 +0200 <![CDATA[Stan, Centar - 40m2, €120]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13657 Tue, 01 Oct 2019 23:14:27 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Filozofski fakultet) - 140m2, €700]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13654 Wed, 25 Sep 2019 11:53:02 +0200 <![CDATA[Stan, Crveni pevac (Pravni fakultet) - 30m2, €1111]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13651 Tue, 24 Sep 2019 17:46:58 +0200 <![CDATA[Kuca, Durlan (Opština) - 68m2, €180]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13650 Sat, 21 Sep 2019 19:47:26 +0200 <![CDATA[Stan, Duvanište - 40.5m2, €140]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13649 Fri, 20 Sep 2019 16:31:27 +0200 <![CDATA[Stan, Staro groblje (Fak. zaštite na radu) - 35m2, €80]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13647 Thu, 19 Sep 2019 18:53:03 +0200 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića - 36m2, €130]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13645 Wed, 18 Sep 2019 11:01:11 +0200 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 50m2, €160]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13644 Mon, 16 Sep 2019 11:10:33 +0200 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića - 9m2, €90]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13643 Sun, 15 Sep 2019 11:27:23 +0200 <![CDATA[Plac, Ćele kula (Delijski Vis) - 6.5 ara, cena:dogovor]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13642 Sun, 15 Sep 2019 11:26:18 +0200 <![CDATA[Stan, Crveni pevac (Rentgenova) - 10m2, €70]]> http://nis-nekretnine.com/oglas/13641 Sun, 15 Sep 2019 10:20:35 +0200