Oglasi Najnovije nekretnine iz privatnih oglasa http://www.nis-nekretnine.com Wed, 08 Jul 2020 05:48:56 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 38m2, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13823 Sat, 04 Jul 2020 16:59:56 +0000 <![CDATA[Stan, Božidar Adžija (Rentgenova) - 119m2, €98000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13822 Sat, 04 Jul 2020 13:10:52 +0000 <![CDATA[Kuca, Crveni krst (Opština) - 40m2, €70]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13821 Wed, 01 Jul 2020 13:39:11 +0000 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića - 52m2, €150]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13820 Mon, 29 Jun 2020 18:52:01 +0000 <![CDATA[Stan, Duvanište (Pravni fakultet) - 50m2, €50]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13819 Mon, 29 Jun 2020 08:33:14 +0000 <![CDATA[Kuca, Pantelej (Ledena stena) - 120m2, €70]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13817 Sat, 27 Jun 2020 21:30:33 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Podzemni prolaz) - 37m2, €160]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13816 Tue, 23 Jun 2020 21:02:24 +0000 <![CDATA[Stan, Staro groblje (Fak. zaštite na radu) - 37m2, €30]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13815 Tue, 23 Jun 2020 20:03:29 +0000 <![CDATA[Stan, Božidar Adžija (Rentgenova) - 45m2, €180]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13814 Wed, 17 Jun 2020 10:53:56 +0000 <![CDATA[Stan, Centar - 50m2, €350]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13812 Sat, 13 Jun 2020 16:12:47 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 29m2, €100]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13811 Fri, 12 Jun 2020 21:07:21 +0000 <![CDATA[Stan, Duvanište - 54m2, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13810 Tue, 09 Jun 2020 09:46:47 +0000 <![CDATA[Stan, Crveni pevac (Medoševac) - 36m2, €140]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13809 Sun, 07 Jun 2020 10:54:45 +0000 <![CDATA[Stan, Crveni pevac - 35m2, €130]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13808 Sat, 06 Jun 2020 19:03:16 +0000 <![CDATA[Stan, Duvanište - 50m2, €160]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13807 Wed, 03 Jun 2020 16:32:31 +0000 <![CDATA[Stan, Staro groblje (Fak. zaštite na radu) - 30m2, €100]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13806 Mon, 01 Jun 2020 12:47:02 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Opština) - 60m2, €300]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13805 Sat, 30 May 2020 23:36:41 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Bulevar Nemanjića - 47m2, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13804 Sat, 30 May 2020 17:37:59 +0000 <![CDATA[Stan, Palilula (Fak. zaštite na radu) - 24m2, €120]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13803 Fri, 29 May 2020 19:10:44 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Donina česma) - 80m2, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13800 Mon, 25 May 2020 15:18:07 +0000 <![CDATA[Kuca, Pantelej - 65m2, €130]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13799 Mon, 25 May 2020 11:31:17 +0000 <![CDATA[Stan, Pantelej (Durlan 2) - 29m2, €23500]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13798 Sun, 24 May 2020 18:05:10 +0000 <![CDATA[Stan, Pantelej (Durlan 2) - 30m2, €100]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13797 Sun, 24 May 2020 18:02:57 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 27m2, €99]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13794 Wed, 20 May 2020 10:24:37 +0000 <![CDATA[Stan, Ćele kula - 38m2, €100]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13792 Fri, 15 May 2020 10:09:46 +0000 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića (Bul. Nikole Tesle) - 41m2, €160]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13791 Thu, 14 May 2020 20:21:26 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 50m2, €160]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13790 Thu, 14 May 2020 10:14:16 +0000 <![CDATA[Stan, Dom zdravlja (Filozofski fakultet) - 38m2, €180]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13787 Fri, 08 May 2020 22:22:36 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (TC Kalča) - 30m2, €180]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13786 Fri, 08 May 2020 22:18:52 +0000 <![CDATA[Stan, Palilula (Rasadnik) - 27m2, €120]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13784 Wed, 06 May 2020 14:34:35 +0000 <![CDATA[Stan, Crveni pevac - 33m2, €150]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13783 Wed, 06 May 2020 14:11:21 +0000 <![CDATA[Stan, Dom zdravlja (Trošarina) - 38m2, €120]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13782 Tue, 05 May 2020 16:41:00 +0000 <![CDATA[Stan, Centar - 27m2, €99]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13780 Thu, 30 Apr 2020 11:55:53 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (TC Kalča) - 60m2, €200]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13779 Mon, 27 Apr 2020 19:18:24 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 43m2, €230]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13775 Thu, 16 Apr 2020 17:08:07 +0000 <![CDATA[Stan, Staro groblje - 58m2, €220]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13774 Tue, 14 Apr 2020 15:14:23 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Obilićev venac) - 40m2, €140]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13770 Sun, 05 Apr 2020 17:59:50 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Opština) - 27m2, €150]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13767 Thu, 26 Mar 2020 12:32:23 +0000 <![CDATA[Stan, Crveni pevac (Opština) - 45m2, €250]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13766 Wed, 25 Mar 2020 16:53:10 +0000 <![CDATA[Stan, Crveni pevac - 42m2, €170]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13764 Wed, 18 Mar 2020 18:29:26 +0000 <![CDATA[Stan, Dom zdravlja (Filozofski fakultet) - 43.5m2, €130]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13763 Tue, 17 Mar 2020 14:56:58 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Centar - 50m2, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13760 Mon, 09 Mar 2020 13:17:40 +0000 <![CDATA[Stan, Pantelej (Somborska) - 54m2, €920]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13759 Sat, 07 Mar 2020 06:22:25 +0000 <![CDATA[Stan, Pantelej (Čalije) - 50m2, €33000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13758 Mon, 02 Mar 2020 16:07:58 +0000 <![CDATA[Stan, Duvanište - 80m2, €170]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13756 Sat, 29 Feb 2020 18:05:35 +0000 <![CDATA[Stan, Dom zdravlja - 32m2, €100]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13754 Wed, 26 Feb 2020 22:07:46 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (TC Kalča) - 57m2, €46000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13751 Thu, 20 Feb 2020 15:17:44 +0000 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića - 34m2, €150]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13750 Wed, 19 Feb 2020 15:55:55 +0000 <![CDATA[Stan, Palilula (Apelovac) - 33m2, €29999]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13746 Sun, 16 Feb 2020 21:12:22 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Bulevar Nemanjića - 32m2, €100]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13742 Thu, 06 Feb 2020 20:24:02 +0000 <![CDATA[Stan, Duvanište - 27m2, €120]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13738 Fri, 31 Jan 2020 21:52:29 +0000 <![CDATA[Stan, Ostalo (Delijski Vis) - 83m2, €55000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13736 Thu, 23 Jan 2020 19:27:20 +0000 <![CDATA[Plac, Crveni krst (Branko Bjegović) - 4.5 ara, €20000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13735 Thu, 23 Jan 2020 13:06:06 +0000 <![CDATA[Plac, Crveni krst (Branko Bjegović) - 4.5 ara, €20000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13734 Wed, 22 Jan 2020 20:37:30 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Opština) - 58m2, €300]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13733 Wed, 22 Jan 2020 19:40:14 +0000 <![CDATA[Stan, Palilula (Fak. zaštite na radu) - 60m2, €160]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13732 Tue, 21 Jan 2020 19:07:05 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Centar (TC Dušanov bazar) - 65m2, €700]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13731 Tue, 21 Jan 2020 11:23:13 +0000 <![CDATA[Stan, Centar - 75m2, €400]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13730 Sun, 19 Jan 2020 19:44:11 +0000 <![CDATA[Stan, Dom zdravlja - 43m2, €130]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13729 Sun, 19 Jan 2020 14:17:07 +0000 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića (Sremska) - 25m2, €120]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13727 Thu, 16 Jan 2020 21:30:57 +0000 <![CDATA[Stan, Ćele kula (Sremska) - 65m2, €250]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13726 Thu, 16 Jan 2020 17:11:06 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 30m2, €30000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13725 Wed, 15 Jan 2020 19:04:40 +0000 <![CDATA[Stan, Pantelej - 26m2, €940]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13718 Sat, 11 Jan 2020 18:51:30 +0000 <![CDATA[Kuca, Centar (Obilićev venac) - 80m2, €200]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13716 Sat, 04 Jan 2020 22:48:35 +0000 <![CDATA[Stan, Marger (Obilićev venac) - 84m2, €180]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13715 Fri, 03 Jan 2020 15:09:48 +0000 <![CDATA[Kuca, Bulevar Nemanjića (Trošarina) - 20m2, €60]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13713 Fri, 27 Dec 2019 23:34:42 +0000 <![CDATA[Kuca, Ledena stena (Ledena stena) - 120m2, €100]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13712 Sun, 22 Dec 2019 21:44:09 +0000 <![CDATA[Stan, Durlan - 46m2, €32000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13711 Sun, 22 Dec 2019 12:14:20 +0000 <![CDATA[Stan, Ćele kula (Trošarina) - 47m2, €100]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13710 Sat, 21 Dec 2019 22:40:14 +0000 <![CDATA[Stan, Ćele kula (Fak. zaštite na radu) - 20m2, €90]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13709 Sat, 21 Dec 2019 15:27:02 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Bulevar Nemanjića - 135m2, €400]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13706 Wed, 18 Dec 2019 20:15:45 +0000 <![CDATA[Stan, Božidar Adžija (Rentgenova) - 10m2, €70]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13701 Wed, 11 Dec 2019 17:51:41 +0000 <![CDATA[Stan, Čair - 94m2, €400]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13700 Thu, 05 Dec 2019 14:28:12 +0000 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića (Sremska) - 50m2, €48500]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13699 Thu, 05 Dec 2019 00:37:16 +0000 <![CDATA[Kuca, Durlan (Opština) - 40m2, €120]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13698 Wed, 04 Dec 2019 18:56:31 +0000 <![CDATA[Stan, Ledena stena (Ledena stena) - 90m2, €150]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13695 Mon, 02 Dec 2019 19:18:40 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Dom zdravlja - 30m2, €250]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13693 Mon, 02 Dec 2019 01:17:03 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Opština) - 72m2, €250]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13692 Sat, 30 Nov 2019 22:00:39 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Ćele kula (Trošarina) - 84m2, €350]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13690 Fri, 29 Nov 2019 18:54:49 +0000 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića - 40m2, €180]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13689 Thu, 28 Nov 2019 20:08:04 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (TC Kalča) - 38m2, €140]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13688 Tue, 26 Nov 2019 11:07:12 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Centar (TC Dušanov bazar) - 16m2, €20]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13685 Sat, 16 Nov 2019 09:36:08 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Čair (Donina česma) - 30m2, €150]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13683 Mon, 11 Nov 2019 17:00:43 +0000 <![CDATA[Plac, Ostalo (Naselje Nikola Tesla) - 25 ara, €8000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13681 Sat, 09 Nov 2019 17:48:47 +0000 <![CDATA[Stan, Palilula (Ledena stena) - 90m2, €120]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13680 Sat, 09 Nov 2019 16:27:25 +0000 <![CDATA[Plac, Ostalo (Pasi Poljana) - 4 ara, €13500]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13677 Tue, 05 Nov 2019 15:55:51 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Centar (Opština) - 90m2, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13675 Mon, 04 Nov 2019 17:14:56 +0000 <![CDATA[Stan, Crveni pevac - 58m2, €180]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13674 Sun, 03 Nov 2019 13:47:10 +0000 <![CDATA[Kuca, Palilula (Apelovac) - 70m2, €110]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13673 Fri, 01 Nov 2019 18:15:05 +0000 <![CDATA[Kuca, Crveni krst (Branko Bjegović) - 15m2, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13672 Thu, 31 Oct 2019 16:17:24 +0000 <![CDATA[Stan, Ledena stena (Ledena stena) - 53m2, €43000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13670 Fri, 25 Oct 2019 15:44:13 +0000 <![CDATA[Magacinski-prostor, Centar - 200m2, €700]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13669 Wed, 23 Oct 2019 08:58:09 +0000 <![CDATA[Stan, Duvanište (Gabrovačka reka) - 35m2, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13667 Tue, 15 Oct 2019 09:56:06 +0000 <![CDATA[Stan, Centar - 32m2, €34000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13666 Sat, 12 Oct 2019 20:22:46 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (TC Dušanov bazar) - 27m2, €150]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13661 Sat, 05 Oct 2019 13:28:40 +0000 <![CDATA[Stan, Pantelej - 46m2, €930]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13660 Thu, 03 Oct 2019 13:14:23 +0000 <![CDATA[Stan, Palilula (Mokranjčeva) - 45m2, €130]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13658 Wed, 02 Oct 2019 10:28:19 +0000 <![CDATA[Stan, Centar - 40m2, €120]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13657 Tue, 01 Oct 2019 23:14:27 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Filozofski fakultet) - 140m2, €700]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13654 Wed, 25 Sep 2019 11:53:02 +0000 <![CDATA[Stan, Crveni pevac (Pravni fakultet) - 30m2, €1111]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13651 Tue, 24 Sep 2019 17:46:58 +0000 <![CDATA[Kuca, Durlan (Opština) - 68m2, €180]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13650 Sat, 21 Sep 2019 19:47:26 +0000 <![CDATA[Stan, Duvanište - 40.5m2, €140]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13649 Fri, 20 Sep 2019 16:31:27 +0000 <![CDATA[Stan, Staro groblje (Fak. zaštite na radu) - 35m2, €80]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13647 Thu, 19 Sep 2019 18:53:03 +0000 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića - 36m2, €130]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13645 Wed, 18 Sep 2019 11:01:11 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 50m2, €160]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13644 Mon, 16 Sep 2019 11:10:33 +0000 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića - 9m2, €90]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13643 Sun, 15 Sep 2019 11:27:23 +0000 <![CDATA[Plac, Ćele kula (Delijski Vis) - 6.5 ara, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13642 Sun, 15 Sep 2019 11:26:18 +0000 <![CDATA[Stan, Crveni pevac (Rentgenova) - 10m2, €70]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13641 Sun, 15 Sep 2019 10:20:35 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 53m2, €43000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13637 Fri, 30 Aug 2019 17:07:03 +0000 <![CDATA[Stan, Ostalo - 40m2, €100]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13635 Thu, 29 Aug 2019 17:23:44 +0000 <![CDATA[Stan, Ćele kula (Sremska) - 44m2, €120]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13634 Mon, 26 Aug 2019 10:48:54 +0000 <![CDATA[Garaza, Krive livade - 15m2, €8000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13633 Sat, 24 Aug 2019 16:07:04 +0000 <![CDATA[Kuca, Pantelej (Somborska) - 120m2, €200]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13632 Thu, 22 Aug 2019 23:50:59 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (TC Dušanov bazar) - 90m2, €160]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13629 Thu, 22 Aug 2019 08:16:31 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Krive livade - 9.7m2, €6500]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13628 Wed, 21 Aug 2019 06:28:30 +0000 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića (Sremska) - 56m2, €20]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13627 Mon, 19 Aug 2019 15:46:44 +0000 <![CDATA[Stan, Durlan (Durlan 2) - 60m2, €39500]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13626 Thu, 15 Aug 2019 18:18:48 +0000 <![CDATA[Stan, Duvanište - 41m2, €36000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13624 Wed, 14 Aug 2019 22:55:19 +0000 <![CDATA[Stan, Crveni pevac (Sremska) - 45m2, €250]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13622 Wed, 07 Aug 2019 20:05:13 +0000 <![CDATA[Stan, Crveni pevac - 28m2, €150]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13621 Wed, 07 Aug 2019 10:52:00 +0000 <![CDATA[Stan, Centar - 53m2, €140]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13620 Tue, 06 Aug 2019 17:48:08 +0000 <![CDATA[Kuca, Staro groblje - 35m2, €100]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13619 Mon, 05 Aug 2019 21:15:35 +0000 <![CDATA[Stan, Palilula - 26m2, €130]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13617 Sat, 03 Aug 2019 09:04:36 +0000 <![CDATA[Stan, Centar - 40m2, €120]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13616 Fri, 02 Aug 2019 08:20:57 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 43m2, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13614 Thu, 01 Aug 2019 08:26:00 +0000 <![CDATA[Stan, Duvanište (Gabrovačka reka) - 30m2, €120]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13613 Wed, 31 Jul 2019 21:48:56 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Centar - 54m2, €600]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13612 Wed, 31 Jul 2019 10:33:08 +0000 <![CDATA[Stan, Staro groblje (Fak. zaštite na radu) - 40m2, €130]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13611 Tue, 30 Jul 2019 21:17:46 +0000 <![CDATA[Poslovni-prostor, Centar (Pravni fakultet) - 100m2, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13606 Wed, 24 Jul 2019 15:22:06 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (TC Dušanov bazar) - 55m2, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13605 Wed, 24 Jul 2019 15:18:21 +0000 <![CDATA[Stan, Palilula (Rasadnik) - 25m2, €23000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13604 Mon, 22 Jul 2019 15:00:57 +0000 <![CDATA[Vikendica, Niška banja - 74m2, €15000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13603 Mon, 22 Jul 2019 14:48:47 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (Pravni fakultet) - 58m2, €240]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13602 Wed, 17 Jul 2019 17:18:45 +0000 <![CDATA[Kuca, Centar (Pravni fakultet) - 60m2, cena:dogovor]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13600 Tue, 16 Jul 2019 21:10:52 +0000 <![CDATA[Stan, Centar (TC Kalča) - 27m2, €30000]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13599 Tue, 16 Jul 2019 19:09:23 +0000 <![CDATA[Stan, Božidar Adžija (Sremska) - 35m2, €120]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13598 Mon, 15 Jul 2019 18:46:28 +0000 <![CDATA[Stan, Ćele kula - 68m2, €180]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13597 Mon, 15 Jul 2019 15:53:05 +0000 <![CDATA[Stan, Bulevar Nemanjića (Sremska) - 44m2, €140]]> https://nis-nekretnine.com/oglas/13596 Mon, 15 Jul 2019 11:59:27 +0000